Skip links

O firmie

ST INVEST

to firma, która w branży budowlanej działa od 2010 roku. Przez ten czas wykonaliśmy mnóstwo udanych realizacji. Wieloletnia działalność remontowo-budowlana pozwoliła nam zdobyć fachową wiedzę oraz duże doświadczenie, dzięki czemu nasza praca zawsze jest na najwyższym poziomie.

Z oferowanych usług może skorzystać każdy, ale przede wszystkim stawiamy na współpracę z gminami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Bardzo ważna jest dla nas rzetelność, terminowość oraz zadowolenie Klienta. Świadczymy usługi najwyższej jakości, chętnie podejmujemy się nawet najbardziej złożonych i skomplikowanych prac – nie straszne nam żadne wyzwanie.

Usługi ogólnobudowlane ST-Invest

Co nas wyróżnia?

Dobrze wyposażone zaplecze techniczne sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się nawet trudnych realizacji. Nowoczesne maszyny oraz profesjonalny sprzęt budowlany i transportowy, umożliwiają nam solidne i terminowe wykonanie każdego zlecenia. Branża budowlana rozwija się dziś błyskawicznie, dlatego tak ważne jest korzystanie wyłącznie z najlepszych i sprawdzonych metod. To właśnie one gwarantują profesjonalne i dokładne wykonanie każdego zlecenia. Zaawansowane, innowacyjne rozwiązania technologiczne znacząco podnoszą standard pracy w naszej firmie, a co za tym idzie, wpływają na jeszcze lepsze świadczenie usług.

ST INVEST nieustannie stawia na rozwój dlatego zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Gwarantujemy sprawne i terminowe wykonanie powierzonych nam zadań. Solidni pracownicy budowlani to gwarancja naszego sukcesu. Zatrudnieni fachowcy posiadają nie tylko wiedzę, ale również niezbędne uprawnienia pozwalające na wykonywanie specjalistycznych robót budowlanych, inżynieryjnych czy montażowych. Spełniamy aktualne wymogi prawa budowlanego i stosujemy się do wszystkich norm unijnych.

Sprawdź nasze przykładowe realizacje

ST INVEST to przedsiębiorstwo ogólnobudowlane, któremu możesz zaufać. Przekonaj się sam!

Na naszej stronie używamy pliki cookies, aby usprawnić jej działanie oraz zapamiętać preferencje naszych użytkowników.